Pāriet uz galveno saturu
Pelēkais Rudens
  • Jaunumi
  • Sākums
  • Dalībnieki
  • Nolikums
  • Kontakti
  • Čempionu aleja
  • Kalendārs

Pelēkā rudens 2016./17. sezona noslēgusies ar Andas Seimanes, Riharda Slišāna un Vecumnieku kluba uzvarām!

4. jūnijs, 2017 pl. 23:52, Nav komentāru

Sezonas laikā vairākkārtīgi tika labots kāda no posma apmeklētības rekordiem. Šobrīd jaunais rekords ir 41 dalībnieks vienā posmā, kas tika sasniegts pirmo reizi Irlavā un atkārtots Bauskā.

Kopumā kaut reizi sacensībās sezonā startēja 22 dāmas un 45 kungi. Bez iespējas pacīnīties par kādu no trim kausiem, individuāli vēl bija iespēja iegūt godalgas statistikas rādītājos. Tā dāmu konkurencē šosezon viss vairāk divus 180 iemeta Anda Seimane (BDK Lūsis), nobeigumos no 100 un vairāk punktiem divas dāmas (Sandija Andersone un Anda Seimane) spēja atzīmēties ar 5 nobeigumiem. Pateicoties augstākam nobeigumam uzvaru izcīnīja Anda Seimane (BDK Lūsis). Kungiem abās nominācijās uzvarēja Ingus Trušinskis (Vecumnieki) 180 iemetot 10 reizes, bet legus virs 100 punktiem nobeidzot 11 reizes. Pie statistikas rādītājiem vēl vēlētos atzīmēt, ka augstākais lega nobeigums šogad neizdevās nevienam no kungiem, bet dāmai. Anda Seimane legu pabeidza no 170 punktiem. Augtākais lega nobeigums starp kungiem no 156 punktiem Gatim Ozolam (Irlava) un Gunāram Grauzem (Irlava). Ātrākais legs dāmām Marijai Ružānei ar 16. bultu, bet kungiem Rihardam Slišānam divas reizes legu pabeidzot ar 13 bultu.

Bet nu par konvertējumu.

Dāmām trešo reizi kausu izcīnīja Anda Seimane (BDK Lūsis) un nu rokdarbs uz viesiem laikiem dodas pie Andas. 2. vietā Areta Kovaļevska (DK Bauska), bet 3. vieta Marijai Ružānei. Marijas 3. vieta bija nedaudz apdraudēta, bet Birutai neizdevās izcīnīt vēl vienu uzvaru izslēgšanas kārtā un jāsamierinās ar 4. vietu.

Kungiem savu pirmo kausu Pelēkā rudens kopvērtējuma izcīnīja turnīra jaunākais dalībnieks Rihards Slišāns (Vecumnieki). 2. vietā Ingus Trušinskis (Vecumnieki), 3. vietā Raimonds Jankūns (DK Bauska). Viss jau liekas pavisam vienkārši, bet ne gluži. Tikai 3 spēles pirms sezonas noslēguma vēl nebija zināms kungu pirmo četru vietu ieguvēju izkārtojums. Rihardam un Ingum tas bija jautājums par uzvarētāju, bet Gatim un Raimondam par to kas izcīnīs 3. vietu. Uz to brīdi Gatim un Raimondam bija vienāds kopvērtējuma izcīnīto punktu skaits, bet Raimondam vienā no posmiem bija izcīnīta 3. vieta, kas deva vietas priekšrocību attiecībā pret Gati. Izšķirīga izslēgšana spēle norisinājās starp Rihardu un Gati. Tie kas skatījās spēli varētu teikt, viss varēja būt arī savādāk, bet tomēr Rihards spēja sevī atrast vienu bultu izšķirīgajam dubultam. Tā sev izkārtojot kopvērtējuma uzvaru, Ingum 2. vietu, bet Raimondam 3. vietu.

Komandu kausu konkurencē pirmo reizi to ieguva Vecumnieku darts klubs. Mainoties dalībnieku sastāviem no Februāra Vecumnieki turējās nelielā pārsvara attālumā no citiem un to arī godam izcīnīja. 2. vietā BKD Lūsis, 3. vietā DK Bauska, 4. vietā Irlava. Jāsaka gan Irlavas visu sezonu startēja ar nepilnu komandas sastāvu.

Detalizētāk par izcīnītajiem statistikas rādītājiem un kovērtējuma punktiem pielikumos.

 PR_2016-17_Statistika.pdf

PR_2016-17_kopvertejums.pdf

Jauku vasaru!

 

Ar cieņu,

Reno Roga


Nav komentāru

Komentēt







Jaunākie ieraksti

  • Pelēkā rudens 2023./24. gada sezonas 5. kārtas rezultāti, līderi un čempioni.
    8. janv. 2024
  • Pelēkā rudens 2023./24. gada sezonas 4. kārtas rezultāti un TOP pēc 4. kārtām.
    10. dec. 2023
  • Pelēkā rudens 2023./24. gada sezonas 3. kārtas rezultāti un TOP pēc 3. kārtām.
    5. nov. 2023
  • Pelēkā rudens 2023./24. gada sezonas 2. kārtas rezultāti
    9. okt. 2023
  • Pelēkā rudens 2023./24. gada sezonas 1. kārtas rezultāti
    23. sept. 2023
  • Pelēkā rudens 2020. gada sezonas 3. kārtas rezultāti
    25. jūl. 2020
  • Pelēkā rudens 2020. gada sezonas 2. kārtas rezultāti
    27. jūn. 2020
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

Izveido savu mājaslapu vai e-veikalu ar Mozello!

Ātri, viegli, bez programmēšanas.

Ziņot par pārkāpumu Uzzināt vairāk